Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Také BORIS se má krásně :-)

PDFTiskEmail

       Také BORIS se má krásně :-)

Nedávno jsem zde psala o Bojínkovi – no a za chviličku přišla zpráva z nového domova od jeho skoro dvojníka, Boriska. Se svolením jeho majitelky Vám zde jeho nový život přiblížím…. Že se má ale „ťulda“ krásně, co?

Dobrý večer,

už je to 3/4 roku, co jsem si od Vás vzali do péče uličníka Borise. Ale zase takový uličník to není :). Je sice aktivní a hravý pejsek, ale jinak velmi poslušný (hlavně našeho taťku poslouchá, ten kolikrát nemusí ani promluvit). Stal se okamžitě miláčkem babiček (kdybychom babičku nehlídali, tak je z něho kulička, takovou starost má, jestli má Borisek dostatek jídla). Jde vidět, že je to neskutečně oddaný pejsek a velmi vděčný. Ulízal by nás k smrti, a když se vracím po týdnu z Brna ze školy, tak by se i samou radostí uštěkal (minule předvedl i salto od radosti).

Boris s námi chodí pracovat i do vinohradu, popř. v létě do sadu. Nikdy se od nás nehne, takže jsem ho zatím mohla s klidem na procházce pustit i v polích na volno. Vždycky si hlídá, jestli mě má na obzoru a nikdy se nezaběhl (tak snad to vydrží!). I když jinak už párkrát utekl z domu, když jsme nechali otevřené vrata, vždycky se vrátil (myslíme, že utekl na zálety) - naštěstí má už i svou známku.

Jinak v útulku nám bylo řečeno, že se asi moc nesnese s jinými zvířaty/psy. Naštěstí tomu tak není. S naší kočkou se skamarádil a dokonce když měla posledně koťátka, tak si je nastěhoval k sobě do boudy a pečoval o ně. Měli jsme doma takovou smíšenou zvířecí rodinku :). 

Moc děkujeme za tak milého a veselého společníka. Je to sice ťulda, ale máme ho všichni moc rádi :).

Boris

Boris1

 

Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).