Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Hektická sobota

PDFTiskEmail

Den otevřených dveří :-)….. tak bych mohla nazvat dnešní příjemné sobotní odpoledne, kdy se „dveře netrhly“, doslova a do písmene.

Na Tuláka s Tondou se přijela podívat rodinka Zelinková. Pejsci je okamžitě poznali a maminka s dcerou se slzičkám neubránily. Víc než rok tahle dvojice tábořila před bytovkou v Hrušovanech, odkud putovala do našeho útulku. Moc bych si přála, stejně jako Zelinkovi, kdyby si je vzal do péče nový majitel společně.

……. za sponzorský dar Zelinkovým moc a moc DĚKUJEME!!!! …… penízky budou použity na nákup krmiva, které preferujeme – jak jsem se již na stránkách zmiňovala, jedná se o CALIBRU. Psi jsou bez zdravotních komplikací, levné (já říkávám „teskácké“ ) granule způsobují průjmy.

Celou návštěvní dobu s námi strávila také slečna Markéta Nováková. Aktivně se zapojila do venčení pejsků, neodradilo ji ani proměnlivé počasí a s úsměvem brala ven Lasičku, Káju, Olinku a Oskara. Děkuji Vám, Markétko, pejskové byli moc spokojení :-)

Do Novosedel dnes odcestovala CoCa. Nové majitelce tato impozantní fena padla do oka na první pohled. Přejeme jim spokojené soužití a budeme rádi, když se na nás přijedou někdy zase podívat, případně pošlou fotečky.

Z Brna se po telefonické dohodě vypravila maminka s třemi dětmi na „obhlídku“ Elzy. Temperamentní štěňátko je ve skutečnosti daleko krásnější než na naší fotografii, ta si musí koupit každého! Ve středu by tedy fenečka měla odjet do nového domova. Těší se už dnes, paní Humlová Rovnerová :-)

Zamluven byl dnes také Oskar –zítra bude jeho šťastný den – i když Tomík bez něj bude tuze smutný……pejskové však patří do rodin, útulek je jen přechodným bydlištěm.

Návštěvní hodiny se nám sice protáhly, ale bylo to ku prospěchu věci. Přála bych si, aby i další dny byly takto úspěšné, aby od nás odcházeli spokojení majitelé, spokojení pejskové.

 ……. JSTE   SRDEČNĚ  ZVÁNI  !!! ……. Těší se na vás také naše koťátka, štěňátka, nový domov by rádi i všichni ostatní naši obyvatelé :-)

IMG 0942
Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).