Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Pár slov k nováčkům

PDFTiskEmail

       Pár slov k nováčkům

Když vložím nové pejsky do nabídky, většinou mi píšete, jací jsou, jakou mají povahu, odkud přišli….atd… Abych předešla přepisování věty, že zatím nevím, že jsou u nás pár dnů, letmo popíšu první postřehy: ke koťátkům snad jen tolik, že to jsou moc hodní kluci, mazlíci a moc se přimlouvám, aby se mohli třeba právě u Vás prohánět volně po zahradě – kočka do klece nepatří!!

Bella – miloučká a přátelská fena. Byla odebrána z katastrofálních podmínek, je strašně vděčná za pohlazení, úplně se „tetelí“ když k ní přijdu do kotce. Má však zdravotní problémy a jen smutně dodávám, že jde o důsledek jejího předchozího živoření. Fenečka byla nakryta snad ještě ve starém působišti, krvácela a s naším veterinářem děláme vše proto, aby to vlastně přežila. Nebojte se, už je v pořádku, sice ještě na antibiotikách, ale dnes již byla i na procházce a slečna, která ji venčila na ni pěla samou chválu!

Rambo – nádherný statný pes, zatím čeká v karanténě, zda si jej vyzvedne majitel!! Není vám povědomý? Pokud si jej nevyzvedne páneček, jsou na něj již dva zájemci.

Bárnyšek – jde o štěně, takže jsem požádala naše věrné spojence o pomoc – milý klučík je v teple v péči HAFo naděje, o.s. u Lenky s Markem.

Henrieta – smutný příběh – fenka byla přijata včera. Už dnes je mi jasné, že budeme potřebovat vaši pomoc…. Pokud se fenky někdo neujme v nejbližších dnech, pošlu ji na operaci – děsím se částky, na kterou se vyšplhá…. Heny má velikou bouli na mléčné žláze, patrně nádor v přední části. U zadních nohou je pak mléčná žláza poměrně hodně „nalitá“ – jde o psa z množírny?? Nevím, každopádně je silně zanedbaná, potřebuje velkou péči. Pomůžete? Prosím… je tak miloučká, hodná, zaslouží si šanci na pohodový život.

IMG 0758

Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).