Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

BÁJEČNÝ RON

PDFTiskEmail

       BÁJEČNÝ RON !!

Vše, co jsem již o Ronovi napsala, schválně na stránkách nechávám – nejdete to jak u jeho fotografie, v nabídce opuštěných pejsků, tak v aktualitách. Mám však pocit, že i přes jeho příznivé hodnocení, pokroky, které v útulku udělal, je stále tak nějak mimo pozornost případných zájemců. Ráda bych jej vyzdvihla, moc bych mu přála, aby našel nový domov, kde by jej měli stejně rádi, jako jej máme my všichni v útulku. Jde opravdu o jedinečného psa, vyjímečného hlídače, oddaného společníka, kterému v jeho předchozím životě scházelo jediné – bezpečné zázemí, láska a porozumění.

IMG 1574

IMG 1570

IMG 1576

Katastrofální stav! Žalostně vyhlížející pejsek, zubožený, silně zanedbaný, ekzém nejen kolem očí, ale i po celém těle, zapáchající... takovéto "majitele" bych normálně zavřela. Prostě hnus.

Ron vypadá na starého psa, myslím, že skoro neslyší. Jeho zuby však neodpovídají stařečkovským... nevím, orientace je vždy jen přibližná. Měla už jsem v útulku psa, kterému jsem napsala tříletý, no a paní majitelka mi pak sdělila, že s nimi žije už devátý rok! A naopak - fenka, která byla skoro bezzubá se chovala jako dvouletá, nedospělá - je hrozné, co se zvířaty jejich skvělí majitelé někdy dokáží udělat.

Tento balíček nemocí je hodný a přátelský pes. Myslím, že tolik pozornosti,které se mu dostalo za dva dny v útulku, ještě snad nezažil. A to ho ještě čeká procedur! Musíme mu ale dát trošku času na rozkoukání se. Pak bude následovat důkladná veterinární prohlídka a uvidíme, jak budeme pokračovat. Šanci si zaslouží, sám se do tohoto stavu nedostal.... 

Fotka, kterou vidíte v nabídce, je již z doby, kdy měl Ron nejhorší za sebou, byl zcela ostříhaný, léčený a zbavený všech parazitů. Jeho nejnovější fotečky i s povídáním uvidíte zde:
http://www.utulekbreclavbulhary.cz/aktuality/168-docela-jiny-ron-bezkonkurencni-hlidac

RON
Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).