Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Šťastný čtvrtek

PDFTiskEmail

ŠŤASTNÝ ČTVRTEK
Nadpis příspěvku jsem si vypůjčila – podobně nabízí internetový obchůdek www.spokojenypes.cz, odkud jsme doposud nakupovali krmivo, své aktuální výprodeje. Ne, že by dnes v útulku probíhal výprodej, ale den to byl šťastný především pro naše pejsky.
Ranní kontrola městského úřadu proběhla rychle. Díky ní se u nás zase objevila „naše“ Markétka – ta vám dokáže během jednoho odpoledne vyvenčit čtyři pejsky!! Tedy podotýkám ve svém osobním víkendovém volnu :-), aby nevznikl dojem, že to zvládneme při kontrole. Ale proč to tady vzpomínám? Dostali jsme dnes příjemný sponzorský dar ve formě konzerv a zůstala u nás na návštěvě dvě děvčata. Lenka Černá a Zdeňka Kotlíková, obě slečny z Hodonína. Podobně jako Markéta šlapaly velký venčící okruh celkem čtyřikrát a tak se nám na procházku dostali šťastlivci Tomík, Kája, Asta, Cézar, Gery i Bady. A že to bylo pořízení! Gery má ve zvyku kousat vodítko – dostal tedy kovové a tak brzy přišel na to, že bude lepší raději v klidu šlapat, než zápasit s vodítkem. Tomík s Kájou byli lehce nedůvěřiví, slečny s nimi zkoušeli i vodu, ale kdepak ! Zato Asta…. To je tak „nabušené“ zvíře, že s touto fenkou skoro přiletěly, znavené tedy musely být jaksepatří :-)
Do tohoto dopoledního mumraje navíc došlo krmení. Objednala jsem celou paletu přímo od výrobce, skládání bylo tedy dost a dost. CALIBRA se nám jako značka báječně osvědčila a tak s radostí poděkuji výrobci granulí – NOVIKO s.r.o. Jejich logo najdete na naší titulní stránce a všem chovatelům i majitelům pejsků tuto značku vřele doporučuji. Není nad útulkovou zkušenost :-)
No a abychom ten šťastný čtvrtek krásně ukončili – náš nejčerstvější přírůstek MICHAL našel nový domov v Sedleci. Mám opravdu radost – štěňátka potřebují rodinu víc, než kterýkoliv dospělý pes. Michal měl štěstí. Nezbývá, než si přát, aby se odsud stejně rychle dostala také Michalka s Janičkou, no a samozřejmě i štěňátka Lei. Budete-li vybírat, nezapomeňte, že máme také PŘEKOŤÁTKOVÁNO!!!! Jen si prosím raději volejte, ráda si na návštěvy udělám čas, ale přimlouvám se za odpolední hodiny.

Moje vyčerpání je neskutečné, stejně jako je neskutečná moje maličká hodňoučká dcerka Anička, která tohle všechno bravurně zvládá se mnou – přeji všem krásný a klidný zbytek dne :-)

IMG 1075
Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).