Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Případ BOBINA

PDFTiskEmail

       Případ BOBINA

Bobina je velmi hodná devítiletá jezevčice, které zemřela panička. Fenečka na ni byla extrémně fixována a když se dostala k nám do útulku, nesla to velmi špatně. Nikdy nebyla dlouho sama, trávila se svou paní veškerý čas a první měsíc v podstatě proplakala. Protože přišla z bytových podmínek, umístili jsme ji do kotce ve zděné ubikaci, který je vytápěn. Jakmile jsem však kotec opustila, Bobina skákala na dveře a hlasitě se dožadovala mé přítomnosti. Po měsíci se situace jakž takž uklidnila, asi si holka zvykla, že tam s ní spát nebudu.

Před čtyřmi dny se mé spolupracovnici Aničce zdálo, že Bobinu pobolívají záda. Nechtěla se nechat hladit, jak mívala běžně ráda. Druhý den začala špatně chodit na zadní nožky. Ihned jsem jela s Bobinou k veterináři, nechala ji zrentgenovat a bylo jasné, že jde o problém v oblasti křížové. Fenečka dostala utišující preparáty a já kontaktovala rodinu po její zemřelé paničce. Ukázalo se, že podobný problém měla fenka již zhruba před dvěma lety, kdy zabrala klasická léčba, podobná té, kterou nyní aplikujeme. Její stav je lepší, i když jen o malinko. Fenka je veselá, přítulná, pěkně žere, jen vyprazdňování je malý problém, žádné pěkné jedno hovínko, ale kálí postupně a na více místech.

Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu i situaci, díky které Bobinka osiřela, hledáme naléhavě rodinu, jakoukoliv pomoc, nejlépe ubytování v domečku se zahrádkou. Kdyby se našla nějaká hodná paní důchodkyně, byl by to pro Bobinu dar z nebes. Prosím, pomozte nám…..

IMG 5364

IMG 5367

Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).