Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

SÁRA je DOMA!!!!

PDFTiskEmail

       SÁRA je DOMA!!!!

Ohromná radost – a z dnešního dne ta nejlepší zpráva:-). Byla to pěkná „šupa“, rána, která musela být slyšet hodně daleko, jak mi spadl kámen ze srdce, když jsem v dnešní poště našla mailík Sářina nového majitele. Jsou spolu spokojeni, chodí na procházky, mazlí se…..

Našim příznivcům, kteří čtou mé zprávy všechny, sledují stránky, jistě neuniklo, že jsem Sářinu fotku stáhla z nabídky. Nic neobvyklého, odejde-li pejsek do nového domova. Ale proč jsem k tak fantastické zprávě nepodala bližší vysvětlení v aktualitce? Jednoduše jsem se bála…. Poté, co jsem s velkou pompou ohlásila odchod Bobiny a radovala se od prvního okamžiku, přišla ledová sprška – Bobina byla do týdne zpátky. Vrací se nám tak jeden, dva, pejsci do roka a já se skoro modlila, aby se Sára do svého kotce už nikdy nevrátila. Tak abych to nezakřikla:-)

S panem Tomášem jsem si ohledně Sáry vyměnila pár mailů, měla jsem z nich dobrý pocit a tak jsme si domluvili setkání a procházku s fenkou. Zájemce byl totiž zdaleka. Světe div se – hned si padli do oka, Sára na něj radostně vyskočila, loudila pamlsek. Hodinová procházka, další a další povídaní a nakonec i pěkně nastoupila do auta:-). Bylo mi až smutno, Sára u nás byla nejdéle, dala mi docela zabrat a náš vztah byl o to vřelejší. Nic jsem si nepřála víc, než aby byla s novým majitelem spokojená tak, jako třeba Zero v Praze. Jsou psi, kteří si vás koupí a Sára i Zero k nim patřili, dala jsem si s nimi hodně práce, ale vyplatilo se:-)

Takže Sárinko – ať ti ten pardubický perníček chutná!!!!

IMG 5902

IMG 5905

Sara Pardubice

Sara Pardubice hlava

Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: pondělí, středa, sobota: 13:00 - 15:00 (upřesněno na titulní straně)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).