Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Průdkovy a J. Lorencová POMÁHAJÍ!! + povídání pro všechny

PDFTiskEmail

           Průdkovy a J. Lorencová POMÁHAJÍ!! + povídání pro všechny

Ráda bych zveřejnila veliké poděkování těmto třem dámám. Paní Průdková s dcerou nám sem tam udělají překvapení, objeví se, rozdají pamlsky, vyloží auto a odfrčí – tentokrát jsem se díky návštěvám ani nestihla rozloučit :-) Dodatečně DĚKUJI!!

No a paní Jana Lorencová… to byl šok. Napsala mi, že si mohu vybrat na www.fajnzviratka.cz co by se nám tak asi hodilo. Já se rychle vrhla na hledání odčervovacích tablet, protože už žádné nemám. Jenže nebyly. Tak jsem napsala, že granulky Brit jsou fajn, že jsou podobné, jako nakupuji Calibru a vypsala, co tak běžně používám, kupuji. Pytel pro štěňata, pytel pro staroušky seniorky, jedno jehně s rýží, protože je drahé a dávám jej, když je nějaký problém, no a zbytek beru adult. Je universální a pro střídající se počty psů, velikosti a rasy, je tak nejlepší. Netušila jsem, kolik je paní Lorencová ochotna investovat….ale když došla potvrzená objednávka, skoro jsem si sedla na zadek. Dorazila PALETA!! – tři pytle pro štěňata, tři seniorky, jeden jehně s rýží a PĚT adult!! Lidičky, tolik peněz v daru jsem snad naposled obdržela před dvěma lety od Autoslužeb Mirda (sedm tisíc) a to jen náhodou – byly určeny pro jiný útulek. Tehdy nám chválaBohu zůstaly, protože já s nimi hned zaplatila veterinu.

Přátelé, nechci, abyste si mysleli, že si nevážím drobné pomoci a jsem paf jen z megadarů. To vůbec ne. Já totiž otáčím každou dvacku, než ji vydám, o stovkách ani nemluvím. Útulek provozuji SOUKROMNĚ, jako každé jiné zařízení tohoto typu. Nejsem už na mateřské a ani v důchodu :-)….čili veškeré povinnosti živnostníka se mne týkají se vším všudy. A útulek jako zařízení není v mém vlastnictví, čili navíc platím nájem. Chce to opravdu sakra dobře počítat, to mi věřte. Ráda bych třeba poznala paní Valentinu Mullerovou či Ivetu Příborskou, Dagmar Janíčkovou – pravidelně posílají na účet 100,00Kč, první jmenovaná už několik let!! Tři stovky. Zdá se Vám to málo? Dost? No díkyBohu za to, není to sice pytel granulí, ale zaplatí to pevnou linku, která je v útulku taktéž nutná, díky mizernému signálu.

Mám svou práci velice ráda. Vidíte výsledek, je to doslova hmatatelné. Bez Vaší pomoci by útulek nefungoval tak, jak jste zvyklí, jak se můžete přesvědčit, každičký víkend od Vás slyším slova chvály a věřte mi, že to je to nejcennější. Nebouchám se do hrudi, jaký jsem borec, naopak, často jsem doslova vyšťavená, vyčerpaná ale nikdy ne vyhořelá. To vám prostě zvířata nedovolí. A psům je u nás moc dobře – přijeďte se jich zeptat!! :-)

IMG 7085

IMG 7070

IMG 7084
Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: pondělí, středa, sobota: 13:00 - 15:00 (upřesněno na titulní straně)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).