Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Co je nového?

PDFTiskEmail

        Co je nového?

Chtělo by se říct, že horké letní dny máme za sebou. Ale předpověď se tváří jinak – nemáme :-). Co však po prázdninových dnech opadlo, jsou počty výletníků, dovolenkářů. Naši pejskové ale nijak nestrádají, stálí návštěvníci stíhají venčit víkend co víkend. Chuďas i Ben chodí plavat, malí chlupáčci jdou často vycházkový okruh i dvakrát. Děti se rády mazlí s kočkami. Jejich udávání je však stále stejně obtížné, čili žádná změna.

Největší novinkou je změna ošetřovatelů. Dlouhodobě nemocnou Aničku vystřídal pan Dvořák. Mně se ulevilo, psi jsou spokojeni – pana Dvořáka znali, chodil k nám pravidelně venčit. Jeho zaučení proběhlo velmi rychle, má s pejsky trpělivost, takže spokojenost na všech frontách :-)

Díky Vaší pomoci, hlavně finanční, se nám o moc lépe dýchá. Paní Myšková z Brna opět pomohla za pět minut dvanáct s příspěvkem k zaplacení veterinární faktury. Je to už rok, co si od nás odvezla Bety, černou labradorku. A že jsou všichni spokojeni, o tom není pochyb, fena se má jako v pohádce. Také jsem dnes v mailové poště našla zprávu od paní Lorencové – objednala nám zase granule!! Dvanáct pytlů, já snad začnu věřit na zázraky :-)

Útulek, jak jej znáte, „dělají“ i lidé. Všechny nás znáte, zas tak často se nestřídáme, že jo. Pana Dvořáka jsem již zmínila, obětavá a v krizích zaskakující Lenka je k nezaplacení, no a pak je tu Jitka – u té bych se ráda zastavila hned ze dvou důvodů. Jednak se jí podařilo zdárně ukončit školní rok srpnovými zkouškami, kterými dohnala absenci kvůli nemoci, čili do dalšího ročníku postupuje bez ztráty kytičky :-)- sborové „HAF“ se mi nepodařilo nacvičit, ale Jituš, fakt Ti blahopřejí úplně všichni – my i psi!!, no a za druhé: Jitka oslaví ve středu sedmnácté narozeniny!! A zase BLAHOPŘEJEME úplně všichni :-) Jitku vidíte na fotkách s velkým bílým psem. (Dědu, pediatra Diblíka, který píchá pejskovi béčko, už ani nezmiňuji, patří k inventáři, ha,ha.) Ač veliký, teprve půlroční Rechim, si u nás „odpykává“ rekonvalescenční pobyt. A fakt nejde o útulkáče, kdybyste se honem honem pídili po informacích o získání do péče. Má majitelku a nedala by vám ho ani za nic :-)

Jo!! A taky máme novou boudu!!! Zbývá ji jen pěkně usadit, a kdybyste znali někoho, kdo ji třeba krásně pomaluje….hmmm……

IMG 7563

IMG 7565

IMG 7572

IMG 7573

IMG 7574

IMG 7568

IMG 7576

IMG 7562

Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).