Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Návrháři oblékali zvířata z útulku

PDFTiskEmail

                                  Návrháři oblékali zvířata z útulku 

A vznikl z toho nádherný kalendář! A naši pejskové a kočičky pózovali taky :)….přizvalo nás k tomu občanské sdružení HAFO, které nám už pomohlo několikrát.

Text k této akci jsem si vypůjčila z webových stránek HAFO naděje. Jste zvědaví na naše modelky? Čtěte – odkaz najdete na konci povídání.

Dvanáct známých nebo začínajících módních návrhářů a úřadující Česká Miss Earth Tereza Fajksová, se zúčastnili projektu na podporu občanského sdružení HAFo naděje. Iveta Řádková, Yvona Leitnerová, Jitka Šedová, Miriam Janásová, Magda Jarešová, Petr Kalouda, Luděk Hanák, Pavel Jevula, Miroslav Bárta, Luděk Kellner, Alešbáry a Lubomír Valdhans. Každý věnoval nějaký módní doplněk, který se poté fotil na zvířatech z útulků a který se později bude dražit. Mezi hvězdy kalendáře patří koza Amálka, fenka Kulička, ovce Mazlina a celebrita městského útulku v Bulharech fenka Bára.
Generálním partnerem je GALERIE PEKAŘSKÁ, kterou najdete na ulici Pekařská 52 v Brně - galeriepekarska.cz. Mediálním partnerem se stalo Free Rádio freeradio.cz (rádiový spot).
Celý projekt vymysleli a do života přivedli Žaneta Charvátová, zakladatelka občanského sdružení HAFo naděje a Lubomír Buchta, módní fotograf. Dva lidé, které spojuje především láska ke zvířatům a chuť pomáhat. V kalendáři se podařilo spojit svět módy se světem, který by bez pomoci ostatních nemohl existovat. Od myšlenky k realizaci vedla dlouhá cesta, ale bez podpory zúčastněných, by kalendář nikdy nevznikl v podobě, jakou máte možnost vidět.
Křest kalendáře proběhne ve středu 12.12.2012 u příležitosti otevření nové galerie Galerie Pekařská, na ulici Pekařská 52, Brno. Součástí programu bude módní přehlídka Petra Kaloudy. Start akce 18:00. Jste srdečně zváni.
V prosinci pak odstartuje aukce jednotlivých věcí z kalendáře. Dražit je budete moci na Facebookových stránkách občanského sdružení. Jednotlivé fotografie si můžete zakoupit také ve velkém formátu, jako obrazy na stěnu. Ideální do bytu, kanceláře, nebo veřejných prostor.
Kalendář a jednotlivé fotografie si můžete prohlédnout níže a zakoupit jej můžete na stránkce "Objednat kalendář" nebo na Facebooku.


Více zde: http://www.hafonadeje-os.cz/kalendar-2013/

IMG 0475
Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).