Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

PODĚKOVÁNÍ

PDFTiskEmail

        PODĚKOVÁNÍ

Mám již nějakou dobu na stole připravenou aktualitku, ve které bych chtěla moc poděkovat - ale ono vás za tu dobu kapku přibylo, takže se pokusím na nikoho nezapomenout – no a kdyby ano, jistě mi to prominete. Se štěňatama je totiž pořád tolik práááce!!! Ty potvůrky všude prolezou:-), poslední finta je venčení v kočičím výběhu. Maminka už od prcků prchá, ani se nedivím, stačí, když se u nich ukážu, lezou mi snad i po hlavě, a to okusování je sem tam až bolestivé:-). A těch hovínek….a uklízení… a desinfekce… a praní…. a krmení….už aby byli všichni pěkně v nových domovech, to bude úleva!

Zpět k původní myšlence, ha,ha: paní Eliška Kólová z Lanžhota nám nechala poslat dokonce dva pytle „křupínkových“ granulí, což bylo báječné, protože jsem měla poslední pytel na skladě. Ono dneska jsem na tom už úplně stejně:-), ale každopádně mnohokrát děkuji!!!

Jak jsem již kdysi psala, na nákup granulí musím nějakou dobu dávat penízky bokem (objednávka se slevou je podmíněna odběrem patnácti pytlů). Na účtu se objevil krásný příspěvek od paní Oldřišky Kakacové – supr, také moc a moc díky!!

V onu nešťastnou sobotu, kdy jsem byla na pohřbu a byly posunuty návštěvní hodiny, k nám dorazila rodinka (tedy tuším, sms-ková korespondence), která si z našeho útulku před nějakou dobou brala slepou Dorotku. A přivezli dárečky! Největší radost jsem měla z octa:-), ale dvě krabice piškotů + nějaké deky, povlečení….potěšily také hrozně moc.

A na závěr nesmím zapomenout na vynikající pomoc pana Rufera z Břeclavi, který už zvládl s naprostou bravurou posekat tři výběhy!!!! + křovinořezem upravit místa, kde se sekačkou nelze pracovat. To je prostě k nezaplacení! A dneska dokonce sekačku důkladně vyčistil, ošetřil….prostě pohádka:-).

IMG 0077

Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: pondělí, středa, sobota: 13:00 - 15:00 (upřesněno na titulní straně)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).