Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Tahle dvojčata….

PDFTiskEmail

        Tahle dvojčata….

Není mi sedmdesát, abych snad mohla rozdávat nějaká moudra, tak si dovolím vypůjčit a poupravit kousíček citátu: „ kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi“. Na tom se shodneme všichni, že jo? :-)

Sama za sebe vždy říkám, že si hluboce vážím každičké pomoci, kterou nám kdokoliv a kdykoliv poskytne. Hlásím raději dopředu, aby snad nevznikla domněnka, že vyzdvihuji jen některé – ono vás totiž je!! O dnešní návštěvě a daru bych ale ráda pohovořila podrobněji, protože děti mě vždycky dostanou. A tihle dva kluci, dvojčata Ondřej a Marek SVADBÍKOVI z Brna, zvlášť. Že mají rádi zvířata, je evidentní. Doma mají andulku, papouška, dvě suchozemské želvy, rybičky….umíte si představit, že tohle všechno pěkně sami poklízejí?

Kluci si šetřili peníze a pak místo aby si koupili nějakou hru či jinou „e-pitomost“, rozhodli se dát všechno pejskům. Celkem čtyři tisíce!! To je prostě ukázkové, v době, kdy si děti neváží snad ničeho, všechno mají a nějaká hodnota peněz je jim ukradená. Ptala jsem se jich, co je k tomu vedlo. Odpověděli krásně dětsky – kromě zvířat, které jsem již jmenovala, mají totiž velkou černou kníračku Ciaru. A má se doma dobře, jak s úsměvem podotkla maminka. Sami na sobě si doma praktikují canisterapii a „humanoterapii“ (sami pojmenovali) a často se stane, že se prostě všichni sejdou v posteli:-) :-) :-). Ondřej s Markem proto chtěli, aby se i psi bez domova měli aspoň trošku jako jejich Ciara. Tohle prostě nejde nechat jen s jedním slovem – DĚKUJI – byť je na místě. Kluci, jste prostě BORCI, děkujeme!!

IMG 2939

Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).