Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

„Zapomenutý“ hotel EISCHA

PDFTiskEmail

        „Zapomenutý“ hotel EISCHA

Po zveřejnění mého příspěvku v aktualitě: Znáte pana Strýčka? (v té době jsem již celou věc nahlásila na Policii ČR) mne kontaktovala slečna, která fenku znala, byla ochotna si ji dokonce od nás vyzvednout a souhlasila s tím, že klidně uhradí její pobyt v útulku. Eischa u nás byla 13 dnů, jednalo se tedy o 1300,00Kč. Pohybuji se ve světě psů velmi dlouho a jsem naprosto v obraze, kolik jsou lidé ochotni dát za psa, jestliže o něj opravdu stojí. Sama bych mohla vyprávět! :-)

Domluvily jsme si tedy den i čas předání. Byla jsem nadšená a spadl mi pořádný kámen ze srdce. Bohužel ne na dlouho. Slečna se nedostavila. Poslala prý vysvětlující sms – tu jsem nakonec skutečně našla, pozdě ale přece. Navrhla jiný den….zde je na místě podotknout, že fena u nás jaksi nejen baštila i dny následující, ale byla také odčervena a aplikována pipeta na blešky a klíšťata, stovka na den však zůstala stovkou na den.

Včera jsem slečně zavolala, abych se ujistila, že její zájem je skutečný a ona opravdu přijede. Nadšení už nebylo v hlase znát ani omylem, já byla otrávená z neustálých problémů….prostě takového „slušňáka“ jako je pan Strýček jsem ještě nepotkala. Slečna nechtěla zaplatit už vůbec nic. Navrhla jsem tedy alespoň úhradu 1000,00Kč. Tu akceptovala. Fena je u nás již dvacátý den!!! Domluvily jsme se na dnešní sobotní čas – 12,30. Od jedné hodiny jsem měla frmol s vydáváním štěňat, chtěla jsem mít tedy na Eischu klid. Jenže ve dvanáct přišla sms, že mi píše vysvětlující mail – nebudu jej zde tlumočit. Ono tady totiž o pejska jaksi vůbec nešlo…..

Bože, jak jsem ráda, že existují Veroniky Škodné, Patricie Myškové, obyčejní malí kluci a milion dalších lidiček se srdcem na správném místě, kteří se neohánějí slovy jako „princip“ aniž by věděli, co to znamená a klidně koupí dva pytle granulí – pozor! Za dva tisíce!! A přitom si ani žádného psa neodvezou. Nebýt takových, člověk by se zapomněl i smát.

IMG 2976

Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).