Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Bára POSEDMÉ!!!

PDFTiskEmail

        Bára POSEDMÉ!!!

Už jsem skoro dala do nadpisu sbírka Báry Janíčkové – jenže ona se nám holka vdala, vyřešila jsem to šalamounky, ha,ha - sbírku dělala opět Barunka (+ máma a ostatní), nyní už Ošmerová :-). A byla tak hodná, že mi k seznamu dárců připsala i pár slov. Ráda tedy zveřejňuji (níže) a samozřejmě moc děkujeme!! Nejen za vše, co vidíte na fotografiích, ale také za granule!! Sams Field (jehně s rýží) – skvělá volba, někteří pejskové nám začali s kuřecím stávkovat :-(

Tak jsem si říkala, jestli to tento rok zase vyjde a lidé přispějí na dobrou věc, sedmička je už pěkné číslo a pravidelní dárci vše odevzdali již v předchozích letech :D Lidé reagovali na facebooku a sdíleli jako o život, pak vyšel plakát i v břeclavské Radnici a začala smršť. Už po prvním dni objížděk mi bylo jasné, že do útulku musíme kamionem…

Všem dárcům, kteří si na naši pomoc našli v předvánočním shonu chvilku času a něco vytřídili, koupili a darovali, bych chtěla velmi poděkovat, jak svým jménem, tak také jménem všech chlupáčků.

Zároveň chci popřát krásné Vánoční svátky a Šťastný Nový rok 2019, nejen Vám všem, dárcům, ale i paní Malinovské, slečně Jitce, paní Hance a jejím pomocnicím, které bravurně všechno zvládají a pejskům ze sebe věnují to nejlepší.

A vůbec zastavte se mezi svátky na procházku a hafany pomazlit J

Jana Janíčková a Barbora Ošmerová(Janíčková), Liduška Obrtlíková, Kamila Čermáková s rodinou, manželé Vykoukalovi, Maruška Hermann, Miluška Kazíková, Petr Mohyla, Lenka Dovženko, Monika Konečná, Dagmar Konrádová, Kateřina Zugarová, Monika Gajdušková, Lucie Adámková, Ivana Wunderlová, Nikola Horníková s rodinou, Kateřina Holobrádková, slečna Terezka s přítelem, paní Opavová, pan Tauchman, rodina Navrátilova, rodina Daňkova, rodina Svobodníkova, rodina Pfefferova, rodina Čečotkova, rodina Fojtíkova, pracovníci OSSZ Břeclav a čtenáři a přátelé Městské knihovny Valtice a další a další, kteří se nepřáli být zveřejnění.

IMG 3696

IMG 3700

IMG 3697

IMG 3699

IMG 3698

IMG 3702





Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (upřesněno na titulní straně)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).