Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Venčení – Cara Plasma

PDFTiskEmail

        Venčení – Cara Plasma

Včerejší návštěvní doba proběhla ve znamení Cara Plasmy. Její zaměstnanci společně s ambasadorkou projektu na pomoc našim pejskům a dalším příznivcům nám najednou vzali na procházku hned osm chlupáčů! A že nám společnost opravdu pomáhá, tedy vy všichni, kteří jste se do projektu zapojili a darovali plasmu, svědčí už čtyři pytle granulí, které jsme díky vám pro pejsky dostali!!

MNOHOKRÁT DĚKUJEME!!!

Počasí nám všem přálo, žádné velké vedro, a ven se dostali i jinak málo venčení psi. Jako první přijela zkušená trojice pejskařek. Maminka „vyfasovala“ Vlčka – kdo s ním už venku byl, ví, jak se umí proběhnout:-). Dcera Martina si vybrala Ferdíka, stále dobře naladěného psa, který se na chvíli nezastaví a druhá slečna Terka pak odešla s Harvym, opět nadšeným skokanem. Povedená trojice:-).

Na kole k nám dorazil jako první zaměstnanec Cara Plasmy, Martin Svozil, a absolvoval procházku s milou Žanetkou. Paní Viktorýnová se synem dostali Madam. Klidná, zlatá fenka, pokaždé bezproblémová, nic moc se s ní netaháte a ještě vás rychle přivede zpět k útulku. Ambasadorka projektu společnosti Cara Plasma, slečna T. Osičková vzala ven starouška Rona. Kolem cesty nešli, takže také pohodová procházka:-).

Rodinku s kočárkem na procházku vedl Charlie. Pejsek se k nim náramně měl, takže kdo ví – třeba si pro něj nakonec i přijedou. Manželé Huňařovi to ještě zváží, bylo by skvělé, kdyby nově příchozí pejsek našel tak brzy adoptivní rodinu.

Venčící skupinku uzavřela paní Maláčová, která měla na vodítku Šášu. Kéž by si i pro tohoto pejska brzy někdo přijel – útulkový kotec špatně snáší, ve společnosti lidí je to ale zlatý společník! Klidný, mírný, vděčný za každé pohlazení. Na zahradě a v klidu by se spravil velmi rychle, o tom jsem přesvědčena.

IMG 5700

IMG 5675

Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).