Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Já se tak mám!!!

PDFTiskEmail

        Já se tak mám!!!

Pár přátel stačí mít, co uměj za to vzít…. Slova z oblíbené písničky:-). Jenže když máte útulek, máte přátel opravdu hodně. A ne ledajakých!

Původně jsem na dnešní den měla nachystanou zcela jinou aktualitu. Jenže pan Pokorný…no, pěkně od začátku. Dnes je mi padesát. Netahám na stránky útulku soukromé záležitosti, ale dnešní den byl opravdu výjimečný. Začalo to hned ráno, když jsem ze schránky vytáhla přání od „dědy“ Diblíka. Stará dobrá škola se prostě pozná. Krásné blahopřání, vřelá a milá slova podepsána oběma pediatry Diblíkovými. Naprosto úžasní lidé. Za ta léta, co k nám jezdili i s Jituškou se z nás stali přátelé, oba lékaři se zcela nad standartně ujali zdravotní péče o naši Aničku a když mě bylo ouvej, přijeli, vyšetřili, poradili. Nezapomenutelný čas. S láskou na ně vzpomínáme doma všichni a přejeme i jim jen to nejlepší, neboť takových andílků nad námi všemi nelítá mnoho.

Přijela jsem do útulku a telefon pípal a pípal. Nebyl čas všem odpovídat, to musím dohnat nějak hromadně večer:-). V deset hodin dorazil pan Dvořák, květina, dáreček, hrozny, víno a s úsměvem přání: „mejdan končí, začíná ……“ Vtipálek! A to má za dva dny šedesát! No, řekněte sami, kdy se vám poštěstí mít kolem sebe i bezva spolupracovníky? Hana a Petr. Můžu mít volno jen pokud mají oni. Hana bude v útulku zítra, já budu v neděli doma!! Boží!! Petr bude příští týden – rodinná oslava. Přesně jak říkám, bezva spolupracovníci:-).

Návštěvní hodiny zahajuje svým příjezdem vždy Lenka. Milá, zlatá, obětavá holka, pro psy by dýchala, dnes gratulovala hned ve dveřích. No a pak už to šupem, nestačila jsem děkovat. Když jsem doma rozevřela přání od Krčových z Břeclavi (ti „od Míry“), skoro slzička ukápla – bože, to bylo tak milé!!! Ale tuhle osobní aktualitu má na svědomí opravdu pan Pokorný, abych dokončila původní myšlenku:-) Jezdívá k nám s manželkou také již řadu let, nechybí na žádné brigádě, prostě mají takové neviditelné inventární číslo. Byli u nás nedávno, bavili jsme se o termínech dalších návštěv o víkendech, a tak se dozvěděli, kdy mám narozeniny. Pan Pokorný povídá, že prý aby dovezl kytku. Já na to se smíchem, že leda tak dřevěnou, že dlouho vydrží, ha,ha. Dnes mi ve dveřích pan Pokorný strčil do ruku lísteček (abyste rozuměli, pan Pokorný nemluví). Vyfotila jsem jej, protože to mne fakt dostalo. Koukněte sami. Takže aktualitka nachystaná na dnešní den ještě chvíli vydrží, tohle dostalo prioritu. Protože nejen prací je člověk živ a v útulku často lítají emoce všemi směry, většinou se litují psi. Tyhle emoce vás naopak nabíjí, strkají dopředu, nakopnou, když už nemůžete. Protože opravdu pár přátel stačí mít………….

VŠEM VÁM MOC DĚKUJI ZA DNEŠNÍ FANTASTICKÝ DEN!!

IMG 6341

IMG 6343

IMG 6344

IMG 6339

Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (upřesněno na titulní straně)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).