Velikost textu: větší | menší
Varianta webu   žlutá modrá světlá tmavá

Poučné.....

PDFTiskEmail

                         Poučné.....

PIC 0610

Vybrat pejskovi správného majitele nebývá vždy jednoduché. Přesnější by bylo - dát dohromady tu správnou dvojici, aby byl spokojený pěstoun i pes, nebývá jednoduché. Sama se snažím zájemců vždy vyptat, do jakých podmínek by si rádi zvíře pořídili, určitě nemám zájem na tom, aby se psi do útulku vraceli.  A tak mám vždycky radost, když se po nějaké době noví majitelé ozvou, napíší přijedou.... zrovna dneska se po roce a půl přijel ukázat Bobík. Pes, kterého jsem z útulku dávala jako vůbec prvního:)) Spokojený, napapaný, jedna radost.

Se svolením pana Zigáčka, majitele "našeho" Leoška, si zde dovolím zveřejnit jeho mailík. Je totiž o tom, na co vždy zájemce upozorňuji - musíte psovi stanovit jasná pravidla, naučit se spolu vycházet, určit, kde má své místo, může se u nás chovat miliónově a v novém domově začne třeba pěkně "šéfovat"..... po přečtení následujících řádků mi jistě dáte za pravdu - Leošek (Punťa) to s rodinou Zigáčkových vyhrál na plné čáře:))

 

Dobrý den paní Malinovská.

V březnu jsme si od Vás přivezli pejska Leoška -u nás je to Puntˇa  a jsme s ním moc spokojeni.Začátky byly oboustranně trochu rozpačité ,ale už jsme si na sebe zvykli.Puntˇa je klidný a hodný pes,velice hravý a trochu náladový.V jídle je dost vybíravý,což je nejspíš dáno tím,že ho dost rozmazlujeme.Např. granule-jakékoli-nežral od té doby ,co ho máme.Je to hold domácí mazlíček a patřičně toho využívá .V červnu nám onemocněl ,když dostal těžký zápal plic.Vozil jsem ho ob den 14 dní na veterinu na injekce a nakonec se  uzdravil.Když začal po deseti dnech žřát ,měli jsme velkou radost.Tedˇ je už opět v dobré kondici a náladě.Trochu mě mrzí,že ho nemůžu naučit alesponˇ základním povelům.Nedávno utekl na ulici a vydal se směrem ven z dědiny,přičemž na   zavolání se ani neohlédl.Po této zkušenosti musíme dávat pozor,aby se nedostal ven bez vodítka.Přes všechny problémy společného soužití máme Puntˇu moc rádi a myslím,že on nás také.Přeju si,atˇ nám to spolu dlouho vydrží.

Přikládám pár fotek.

S pozdravem 

 Pavel Zigáček.

PIC 0609  PIC 0642

PIC 0641
Kontakty, základní údaje

Spojení na nájemce: utulekbreclavbulhary@seznam.cz, 519 340 531, 723 040 495

Návštěvní doba: středa, sobota, neděle: 13:00 - 15:00 (jinak vždy po telefonické dohodě)

  • Majitel: Město Břeclav, Nám. T.G.M. 3, 690 81 Břeclav, IČ: 283061
  • Nájemce: Lenka Kubová, DiS., Lipová 196/15, 691 46 Ladná, IČ: 68338309
  • Adresa útulku: viz mapa níže
    GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E
  • Útulek je pod kamerovým systémem a činnost je pojištěna                            
  • Výdej majitelům: po telefonické dohodě

Služba pro naléhavé případy denně na telefonních číslech provozovatele útulku a dále Městské policie (156).